Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: Heslo

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vondra Honza

Už jsem to našel ;)

gumy

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vlasta

Pánové,měl bych malý dotázek....proč mě to pustilo do závodu pouze na šotolinových gumách a soupeře na slickách ? Když jsem dal slicky -napsalo to že nastavení je mimo limit....

Re: gumy

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Babák Ondřej

Ahoj, tak to opravdu nevím. Gumy se dají měnit vždy v servisu a asi u tebe byla nějaká chybka. S tím ale my nic neuděláme a snad se to příště už nestane.

Re: gumy

Datum: 05.07.2010 | Vložil: M.Čech

Nebylo to gumama,ale nastavením,jela Rally škola a tam nemůžeš použít nastavení na asfalt.A výběr pneu byl na tobě

if

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Kubičík Josef

Tohle jezdit nemusím

Re: if

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Babák Ondřej

Ahoj, asi jsem to s optížností trochu přehnal. Chtěl jsem to udělat zajímavější a tím docílit větší snahy jezdců o výsledek. Další podniky budou zřejmě lehčí. 2. etapa by neměla bejt podle mě tak obtížná, krom těch prvních 4RZ. Pak je sucho a slunce.

Re: if

Datum: 06.07.2010 | Vložil: Frydrýn Tomáš

Pepo myslím že tě nikdo nenutí to jezdit..

chybička a změna auta

Datum: 01.07.2010 | Vložil: Dan Pasker

Ahoj ve startovní listině (č. 32) mám chybně napsané auto Peugeot. Registraci jsem posílal na Fábii. Turnaj jsem si ale zaregistroval na Fiestu. Doufám, že to není proti pravidlům, když změna auta je možná jen jedna.

Re: chybička a změna auta

Datum: 01.07.2010 | Vložil: Míra Čech

OK,chyba ve startovce je moje - opravím,ale s autem je to tak,že pojedeš celej cup s Fiestou? Jestli jo,tak ti ji dám do startovky a během cupu budeš mít nárok na změnu,protože cup ještě nezačal.

Re: Re: chybička a změna auta

Datum: 01.07.2010 | Vložil: Dan Pasker

cup pojedu s Fiestou, díky moc

<< 52 | 53 | 54 | 55 | 56 >>

Přidat nový příspěvek