Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: Změna týmu

Datum: 19.08.2011 | Vložil: BERNAT Jirka

Stejný požadavek bych měl, prosím, pro startovní číslo 142 - BERNAT Jirka a 146 - HINGAR Jan. Děkuju :-)

Re: Re: Změna týmu

Datum: 22.08.2011 | Vložil: Admin

Hotovo!!

Změna týmu

Datum: 22.08.2011 | Vložil: BERNAT Jirka

Děkujeme moc! :o)

repaly

Datum: 11.08.2011 | Vložil: Dan Pasker

Ahoj, 1 závod jsem dojel na 2 místě ve skupině A8 a mám tedy poslat replay ze 6 RZ. V první etapě jsem ale dojel jenom do 5 RZ a nemůžu teda replay poslat. Řekne mi někdo z pořadatelů co teď???

Re: repaly

Datum: 12.08.2011 | Vložil: Frištenský Jiří

Vyřešeno přes PM - Dan pošle ke kontrole replay z RZ č.10
Admin

SR druhá etapa

Datum: 08.08.2011 | Vložil: SCHWARZ Martin

Ahoj, na RZ2 Mlýnkách mi to padlo. OK, ale teď jsem si projížděl turnaje a byl tam i IF cup, tak jsem to zkusil a ono mě to pustilo do 2 etapy, ikdyž jsem nedokončil 1. etapu.

Nevím, jak je to možné, když mi to padlo do win. Hlavně jsem po 1 etapě klasifikován ve skupině wrc místo s1600.
Na konci mám správně 70min SR, jako kdybych dal na RZ2 odstoupit.
Tímto mě prosím nepočítejte do výsledků v S1600, protože je to špatně a mám mít DNF na RZ2.
Díky

Re: SR druhá etapa

Datum: 12.08.2011 | Vložil: Frištenský Jiří

Martine, dlouho jsem přemýšlel, jak se to mohlo stát, ale logické vysvětlení jsem nenašel. Zřejmě bug pluginu. Díky za upozornění a přeji víc štěstí v 2. podniku.
Admin

Re: Re: SR druhá etapa

Datum: 13.08.2011 | Vložil: Martin Plesník

Jirko to není bug pluginu, to tě tak pustí třeba i na TR, prostě rozbils v první etapě ok, ale druhou můžeš jet tak jako ti co měli SR, automaticky ti to SR dopočítá a jedeš, funguje to tak všude :-)

Re: Re: Re: SR druhá etapa

Datum: 14.08.2011 | Vložil: Frištenský Jiří

Martine, přiznám se že teď nevím. Mu ta hra spadla, takže měl mít DNF už v 1. etapě. A nejvíc mě zaráží, že mu to ukázalo, že jel s WRC, to jsem fakt viděl poprvé :-) Ale je pravda, že jsem tohle nikdy nesledoval, jak to funguje. Dal jsem Martinovi všude 0 bodů do výsledků a myslím, že to tak je správně. V případě že ne, tak mě opravte, aby jsme předešli nedorozumění.

Re: Re: Re: Re: SR druhá etapa

Datum: 14.08.2011 | Vložil: SCHWARZ Martin

Tak asi chybka při přepočtu SR.
TR jsem loni celý odjel, aniž by mi to na rz spadlo, tak nevím, jak to je s 2.etapou. V IRC to nejde (ale tam není SR).
Pokud to tak funguje, že se to dopočítává, tak jsem si přepočítal SR od RZ3 do RZ9 na skupinu S1600. Na rz2 a v 2.etapě mám SR správně ve skupině S1600.
Celkový čas bych tedy měl 136m 50s, na 13. místě by se nic nezměnilo. Nechám to na vás, jestli mě napíšete do výsledků.
Díky

<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

Přidat nový příspěvek