Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: textury ?

Datum: 06.09.2010 | Vložil: M.Čech

Textury by ti neměli ovlivnit druh ani stáří povrchu,a hlavně 5 RZ je RZ která se v TR nejela. Mě se zase stalo,že při načítání 2 RZ se mi ve hře zastavil obraz a už jsem s tím nehnul.Musel jsem vylézt ze hry a požádat o reset,jelikož mě jako zakladateli turnaje může dát reset pouze admin,který včera večer nebyl na onlinu přítomen,tak jsem jen smutně přihlížel jak ostatní jezdí.

Re: Re: textury ?

Datum: 06.09.2010 | Vložil: Vlasta

Díky za odpo.,Míro...mně bylo hned divný,že jsi nenastoupil na dvojku...
Ta moje "klouzačka" mě už překvapila v závodě RBR-CUPu,a minulý týden v jednom testu.
Vše na suchu...
Tak Ty zaboduješ naplno příště !!

?

Datum: 03.09.2010 | Vložil: ?

Jak se tady počítají týmy? A body do týmu počítáte podle toho jak kdo je na pluginu nebo podle toho jak se kdo přihlásil do turnaje?

Re: ?

Datum: 03.09.2010 | Vložil: M.Čech

V pravidlech je jasně napsáno v bodě 5. jak se boduje a naposledy odpovídám otazníku,tento cup pořádají slušní lidé a ti rádi komunikují s dalšími slušnými lidmi a né s otazníky !!!

Re: Re: ?

Datum: 04.09.2010 | Vložil: BARTŮNĚK Honza

Jsou tací co se za své jméno stydí:-)

Re: Re: Re: ?

Datum: 10.09.2010 | Vložil: SUDICKY Mira

Zřejmě nějaká náhodná vlaštovka, co se jí nechce do školy a surfuje na netu :) Míro, to je teda hustý, že jako zakladatel cupu si nemůžeš sám dát reset...to jsem netušil, myslel jsem, že Ti nefachá volant...jinak v domácím poháru jezdím zásadně hlavou :) je to fakt těžký, SUPER, chlapi !!

Tromax

Datum: 02.09.2010 | Vložil: BARTŮNĚK Honza

zapoměl jsem:-)
Rád bych pozval všechny příznivce RBR na Tromax Rally Cup-Pohár Severu 2011.Více info https://tromax-cup.webnode.cz/.Díky

Registrace

Datum: 02.09.2010 | Vložil: BARTŮNĚK Honza

jméno na pluginu:BARTUNEK Honza
národnost:česká
team:RVK Rally Team
auto:Subaru Impreza 2000 WRC

Doufám že je registrace ještě možná!Jinak díky

tým

Datum: 24.08.2010 | Vložil: Vondra Honza

Čau, mám pocit, že jezdec Šimek Jakub startuje za MaDu motorsport a ne za Mogul Racing Team. Díky

Re: tým

Datum: 24.08.2010 | Vložil: M.Čech

Opraveno

<< 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>

Přidat nový příspěvek