Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: dotaz

Datum: 08.07.2010 | Vložil: M.Čech

Boduje prvních 20 celkem do absolutního pořadí a prvních 20 ve třídě do bodování ve třídách.Kdybys kliknul na Výsledky,tak podle záložek ti to musí být jasné.

nastaveni

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Karlos-RTS

cau!jenom mala reakce na 1race!vse zatim ok az tu skladbu resp.nastaveni gum a povrchu!!!chapu ze to chces udelat tezke ale je rozdil tezke a nerealne!!!!ze jednou zaprsi a dojezd na slick.to jo ale celou rally to stridat jak ponozky!!!???to sorry!!!

Re: nastaveni

Datum: 05.07.2010 | Vložil: M.Čech

Ahoj Karle,No ona se v té 8RZ přehnala menší přeháňka,do 9RZ jak jsou ty pařáky tak to uschlo,ale pak jako na potvoru přešla ta srudená fronta co měla přijít až večer.Víš jak to s tím počasím dneska je. Neboj na příští soutěži pršet nebude.

registrace do závodu

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Jarda Kozák

Nechápu proč se musím registrovat do závodu na stránkách pluginu a potom ještě vyplnovat heslo pro vstup!Nestačil jsem se registrovat protože mě nenapadlo že to bude potřeba.Je to opravdu nutné se registrovat když je závod zaheslovaný???

Re: registrace do závodu

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Babák Ondřej

Zamyslíme se nad tím, asi by se to dalo i změnit!!

Re: Re: registrace do závodu

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Jarda Kozák

Přiznávám že byla chyba i na mojí straně,ale nemám moc času tohle všechno hlídat.Předem děkuji :-)

Re: registrace do závodu

Datum: 05.07.2010 | Vložil: M.Čech

Zatím se ohledně hesla a registrace nic měnit nebude,nemyslím že by zrovna toto měl být nějaký problém.Hesla jsou u 90% Cupů a to že je tam ještě nutnost registrace,je řekněme kvůli startovní listině ve které je pěkný přehled o startujících :-)

Heslo

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vondra Honza

Moc to nechápu, ale do závodu sem registrovanej a ještě to po mě chce heslo, který jsem nikde nenašel, takže 1 závod neodjedu.

Re: Heslo

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vondra Honza

Už jsem to našel ;)

gumy

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vlasta

Pánové,měl bych malý dotázek....proč mě to pustilo do závodu pouze na šotolinových gumách a soupeře na slickách ? Když jsem dal slicky -napsalo to že nastavení je mimo limit....

<< 52 | 53 | 54 | 55 | 56 >>

Přidat nový příspěvek