Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: body

Datum: 03.02.2011 | Vložil: M.Čech

Ajajaj,Vlk na to přišel,to bude průser :-(. Vlku samozřejmě omluva,náprava zjednána ihned :-).

RPL

Datum: 22.01.2011 | Vložil: KUNCL karel

Ahoj, předem oznamuji, že rpl z první etapy nemohu dodat. Kleknul mi počítač a druhou etapu jsem musel absolvovat na notebooku. Díky za pochopení.

dotaz

Datum: 17.01.2011 | Vložil: Dan Pasker

ahoj, mám dotaz, v pravidlech jsem o mém problému nic nenašel, proto se ptám tady. V rally Australia (opravný závod) jsem na 4RZ dostal 2x penalizaci na zkrácení tratě. Díval jsem se na replay, a podle mého laického názoru byly obě penalizace neoprávněné. Můžu proti tomu nějak protestovat? Replayjsem nahrál na plugin, je to fiesta S 2000, slot č. 5. Pokud bude potřeba pro upřesnění stopkama změřím čas a místo, kde jsem to obdržel. Díky za odpověď a super cup.

Re: dotaz

Datum: 17.01.2011 | Vložil: Míra

Dane neboj,jen co budu mít čas,mrknu na ten replay a jestli bude OK,pentle nebudu počítat a dám ti vědět.
Zatim zdar a dík ;-)

Re: Re: dotaz

Datum: 17.01.2011 | Vložil: Dan Pasker

díky moc

registrace...

Datum: 15.01.2011 | Vložil: Martin Plesník

Přišla moje registrace na Vás mail ? Rád bych si ještě zazávodil v tomhle cupu...nevěděl jsem o něm doteď.

Re: registrace...

Datum: 15.01.2011 | Vložil: M.Čech

Neboj už tě píšu do startovky

Re: Re: registrace...

Datum: 15.01.2011 | Vložil: Martin Plesník

Díky moc Míro :-) příští rok mi kdyžtak pisni PM, až se začne nová sezóna, rád bych si s Vámi střelci zajel...ale nechápu Tvoje úžasné časy z RBRAC ... stejně mě zajímá, jestli mě vůbec někdo zná jako jezdce RBR...jestli mě někdo trošku registruje na těch nižších místech :-DDD ... vůbec nevím, já třeba své soupeře znám prakticky všechny, ale je zajímavé nevědět, co si o tobě kdo myslí, ale Ty jsi největší megastřelec !

Re: Re: Re: registrace...

Datum: 15.01.2011 | Vložil: M.Čech

Nevím kdy se pojede další IF Cup,času je málo a chuti někteří taky nepřidají.Ale chystám se na Škoda Cup,který začínám budovat https://skodacup.webnode.cz/ .Takový malý odpočinkový závody pro milovníky vozů Škoda.Mrzí mě že s touto značkou jezdí tak málo čechů.Jinak megastřelci jsou úplně jiní a já se jen snažím aby mě to bavilo a když se občas něco povede,tak to potěší.Už se těším až zase skočím do Fabie Kit Car ;-)

Re: Re: Re: Re: registrace...

Datum: 16.01.2011 | Vložil: Vlasta

Hele,Míro,- inženýre -Ty jsi byl ten důvod,proč jsem se vrátil k Fábce -a hlavně Tvoje pomoc /s kterou potají počítám do budoucna/....je to asi mým stářím a technikou jízdy,že vám mladším nestíhám...ale podle fyzických zákonů mi někdy na mezičasech ty desítky sekund nesedí - takže já jen musím čekat,kdy se vystřílíte mezi sebou

<< 41 | 42 | 43 | 44 | 45 >>

Přidat nový příspěvek