Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Rally Australia

Datum: 11.01.2011 | Vložil: Čech Míra

Turnaj je nastaven,tak jedeme dál,obešlu všechny zaregistrované v nezdařilém posl.podniku PM zprávou.
PS.Karle když se ti nebude chtít mě to nevadí :-) ,(ale doufám že pojedeš,nějak mi teď ta šotolina sedí :-)).

Re: Rally Australia

Datum: 11.01.2011 | Vložil: Čech Míra

Nebo aspoň manažerům,jinak bych se z toho po.....

novej

Datum: 11.01.2011 | Vložil: BEN Milan

Tak to vodpiskejte, zalozte to vod patku znova jen s cistou australiji a je to a jedem dal. Nak se to s novym rokem secko komplikuje. exebot to asi zabalil, trc-cup 2011 taky spatne zalozenej, ve win-cup 2011 jsou v druhy etape Mlynky s beznym asfalt povrchem to asi taky bude problem. Hlavne at je znam dalsi postup rychle at preorganizujemem osobni kalendare :D

Re: novej

Datum: 11.01.2011 | Vložil: Babák Ondřej

Nechci předbíhat ředitele!! Je založená oprava,nastavená je zatím od neděle - snad to všichni stihneme zaregistrovat. Počkáme ještě ale na schválení ředitele závodu!!

Zrušení soutěže???

Datum: 11.01.2011 | Vložil: KUNCL Karel

Navrhuji, aby se už nic nerestartovalo a prostě se to dopočítalo. Že bych to musel znovu, to se rozhodně říct nedá. Výsledky stejně neberete z pluginu. Tak kde je problém? Díky za pochopení

Re: Zrušení soutěže???

Datum: 11.01.2011 | Vložil: Babák Ondřej

A jak to máme udělat s lidmi,kteří mají DNF z první etapy??? Nemohou nastoupit do druhé etapy.

Re: Re: Zrušení soutěže???

Datum: 11.01.2011 | Vložil: POUSTKA Vaclav

Tak se na to vykašlete a celej podnik zrušte bez náhrady,holt bude míň bodů.

Re: Re: Re: Zrušení soutěže???

Datum: 11.01.2011 | Vložil: Babák Ondřej

Tj.taky řešení. Turnaj ale už je vytvořen,admin obeslán - už bych si připadal jako blázen,který neví co chce,kdybych mu ted zase psal ať to odpíská. Podnik se tedy pojede znovu!!

Re: Re: Re: Zrušení soutěže???

Datum: 12.01.2011 | Vložil: Sůďa

Tak přesně tenhle názor zastávám taky a sáhodlouze jsem to v naší diskuzi rozepisoval do té doby, než jsem levým malíčkem zavadil o nějaká 2,3 tlačítka a všechno se mi smazalo...haha, no ale vážně, myslím, že pro příště by se to mělo zrušit úplně a holt vyškrtnout z kalendáře. Takhle vlastně Ti, co dojeli bez nehody, v mnoha případech zásluhou patřičné taktiky vzhledem k obtížnosti závodu, doplatí na Ty, co to rozvěsili na Šourkovu/ě :( V reálu by už možná byli KO a přitom se to kvůli Nim jede znovu, to mi nejde do hlavy, ale asi to budu muset zkousnout. To jen, aby si jezdci z ostatních týmů nemysleli, že se nám to hodilo do karet...tak snad zopákneme výsledek z té první rallye:)

Re: Zrušení soutěže???

Datum: 12.01.2011 | Vložil: Karlos RTS

no tohle urco nepotesi Martina.S a samo me kdyz Ondra se vykotil ale :-) je to tak a jedeme dal!(a nebo brat vysledky po 1et.!!!!to by potesilo prevazne jenom ME!!!!)ne to je prdel!

<< 43 | 44 | 45 | 46 | 47 >>

Přidat nový příspěvek