Diskuse 

Diskusní téma: IF Cup

Re: Re: registrace do závodu

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Jarda Kozák

Přiznávám že byla chyba i na mojí straně,ale nemám moc času tohle všechno hlídat.Předem děkuji :-)

Re: registrace do závodu

Datum: 05.07.2010 | Vložil: M.Čech

Zatím se ohledně hesla a registrace nic měnit nebude,nemyslím že by zrovna toto měl být nějaký problém.Hesla jsou u 90% Cupů a to že je tam ještě nutnost registrace,je řekněme kvůli startovní listině ve které je pěkný přehled o startujících :-)

Heslo

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vondra Honza

Moc to nechápu, ale do závodu sem registrovanej a ještě to po mě chce heslo, který jsem nikde nenašel, takže 1 závod neodjedu.

Re: Heslo

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vondra Honza

Už jsem to našel ;)

gumy

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Vlasta

Pánové,měl bych malý dotázek....proč mě to pustilo do závodu pouze na šotolinových gumách a soupeře na slickách ? Když jsem dal slicky -napsalo to že nastavení je mimo limit....

Re: gumy

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Babák Ondřej

Ahoj, tak to opravdu nevím. Gumy se dají měnit vždy v servisu a asi u tebe byla nějaká chybka. S tím ale my nic neuděláme a snad se to příště už nestane.

Re: gumy

Datum: 05.07.2010 | Vložil: M.Čech

Nebylo to gumama,ale nastavením,jela Rally škola a tam nemůžeš použít nastavení na asfalt.A výběr pneu byl na tobě

if

Datum: 04.07.2010 | Vložil: Kubičík Josef

Tohle jezdit nemusím

Re: if

Datum: 05.07.2010 | Vložil: Babák Ondřej

Ahoj, asi jsem to s optížností trochu přehnal. Chtěl jsem to udělat zajímavější a tím docílit větší snahy jezdců o výsledek. Další podniky budou zřejmě lehčí. 2. etapa by neměla bejt podle mě tak obtížná, krom těch prvních 4RZ. Pak je sucho a slunce.

Re: if

Datum: 06.07.2010 | Vložil: Frydrýn Tomáš

Pepo myslím že tě nikdo nenutí to jezdit..

<< 51 | 52 | 53 | 54 | 55 >>

Přidat nový příspěvek